4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30

Tíz éremmel tért haza a KTC Vuelta SE a ritmikus gimnasztika Országos Bajnokságról

Sikeres hétvégét tudhatnak maguk mögött a KTC Vuelta Sportegyesület versenyzői: három arany, négy ezüst és három bronzérmet gyűjtöttek a ritmikus gimnasztika OB „B” kategóriájában. A lányok felnőtt, junior és gyermek korcsoportban, öt kategóriában is dobogóra állhattak az október 11-13. között megrendezett bajnokságon, az angyalföldi Láng Csarnokban.

A tavaszi regionális selejtezők után az őszi bajnokságon a KTC Vuelta SE 22 fővel vett részt. A versenyen minden nagyobb egyesület képviselte magát, így a csarnokban több mint 200 versenyzői léphetett a szőnyegre. A KTC csapatai összetettben két ezüst, egy arany és egy bronzérmet gyűjtöttek be, míg egyéniben a felnőtt Szekeres Eszter, a serdülő Ngujen Jázmin és a gyermek kategóriás Juhász Emma további hat dobogós helyezést hozott az egyesületnek. Eszter felnőtt egyéni összetettben harmadik, karikával pedig második helyen végzet, míg Jázmin a serdülők között, labda gyakorlatával lett ezüstérmes. A gyermek-1A kategóriában Emma szabadgyakorlattal a teljes mezőnyt maga mögé utasította, és mivel labdával is dobogós helyen végzett, így összetettben ő lett a kategória győztese.

Az „A” kategóriás versenyzők országos bajnoksága október 18-20. között kerül megrendezésre szintén az angyalföldi Láng Csarnokban, ahol szintén szőnyegre lépnek a KTC Vuelta SE versenyzői.