Helyismereti Túra                     ***                     Nordic Walking                     ***                     Mozdulj Kőbánya!                     ***                     Szociális taxi kőbányaiaknak

Kőbányai delfinek

A kőbányai úszók hatalmas sikert értek el a közelmúltban megrendezett 116. úszó országos bajnokságon. Két arany, három ezüst és egy bronzérem volt a KSC mostani éremtáblázatán.

A mintegy háromszáz versenyző részvételével rendezett országos bajnokságra sok külföldi versenyző is nevezett, így összesen több mint félszáz klub volt érdekelt a debreceni sportuszodában.

A dr. György István vezette Kőbánya SC úszó szakosztálya most is remekül teljesített: a kék-sárgák aranyait Kozma Dominik szerezte 200 gyorson és a 4x100-as gyors váltó sem talált legyőzőre – az arany-négyes tagjai: Bernek Péter, Cseh László, Kozma Dominik, Pulai Vince.

Ezüstérmet Cseh Laci nyert 50 háton, Bernek Péter 200 méter gyorsúszásban, Szabó Norbert pedig 400 vegyesen lett második. Bronzérmet Szilágyi Liliána szerzett 200 pillangón.

(foto forrás: mefs.hu)

2014. július 24., csütörtök 17:39