Szenior Ki Mit Tud?                     ***                     Süteménykészítő verseny                     ***                     Korcsolyázz ingyenesen Kőbányán!                     ***                     ORGONA-VESPERÁS

Nemzetközi versenyen győzedelmeskedtek a Darazsak

Kőbányai sikerrel fejeződött be a szeptember elején a Zrínyi Miklós Gimnázium tornatermében megrendezett VII. Darázs Kupa. A hazai csapat mellett a másik magyar résztvevő a BEAC volt, Szlovákiát pedig a nyitrai BKM Nitra, illetve a lévai BK Levice képviselte.

Kőbányai kerékpáros siker országúton

Tóth Éva, a Merida Kőbánya TC versenyzője, újabb két érmet gyűjtött be ultratávú, 12 és 24 órás országúti versenyeken.

Magyar éremeső a nemzetközi ritmikus gimnasztika kupán

A mellékletben olvasható a VII. Nemzetközi K.F.K. Grácia Ritmikus Gimnasztika Kupa eredményei  (Budapest 2013. augusztus 24-25.).

Spanyolországban mutatkozott be a kőbányai kosárakadémia

Rangos nemzetközi tornán vett részt a Kobányai Darazsak U1 6-os lány csapata a spanyolországi Lloret de Marban július elején, ahol három spanyol, egy olasz és egy holland csapattal mérte össze tudását. Tatár István edző vezetésével a lányok egy remek hangulatú, színvonalas tornán emlékezetes és nagyszerű pillanatokat átélve fölényes győzelmeket arattak. A veretlen csapat tornagyőzelmével eredményesen debütált a Kőbányai Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia, mely ezzel a névvel először vett részt hivatalos rendezvényen.

Kettős kőbányai siker a 24 óráson: Tóth Éva és Káldy Attila az egyéni győztesek

Fantasztikus sikerrel zárta a Merida Kőbánya TC az első, Hungaroringen megszervezett 24 órás országúti kerékpárversenyt. Mind a nőknél, mind a férfiaknál KTC-s sikernek örülhettünk: Káldy Attila 118 körrel, Tóth Éva pedig 99 körrel győzött.

Felnőtt játszótér épült Kőbányán

György István városüzemeltetési főpolgármester-helyettes kezdeményezésére kültéri fitness park került kialakításra a Népligetbe.