5. Kőbányai Blues Fesztivál                     ***                     Szent István Nap                     ***                     XXI. Vegetariánus Fesztivál                     ***                     Tiszta Udvar Rendes Ház                     ***                     Pályázat a védett építészeti értékek megőrzésének támogatására                     ***                     Megjelent a Kőbányai Kalendárium a 2017-es esztendőre                     ***                     Imre Géza az év kőbányai sportolója


Nemzetiségek

 

Eseménynaptár

2017.07
  1. H
  2. K
  3. Sz
  4. Cs
  5. P
  6. Szo
  7. V
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6. 1
  7. 2
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  1. 10
  2. 11
  3. 12
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  1. 17
  2. 18
  3. 19
  4. 20
  5. 21
  6. 22
  7. 23
  1. 24
  2. 25
  3. 26
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  1. 31
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  

Nemzetiségek

Nemzetiségek és Civil Szervezetek Háza


Intézmény neve Nemzetiségek és Civil Szervezetek Háza
Székhely 1105 Budapest, Ihász utca 26.

Kapcsolattartó-szakmai feladatokat ellátó:

Jógáné Szabados Henrietta
Köznevelési és Civilkapcsolati Osztály
civil és nemzetiségi referens 
Tel: 06 1 4318 748,  06 30 7303 217
E-mail: JoganeHenrietta@kobanya.hu
www.kobanya.hu

 






A kőbányai nemzetiségi önkormányzatok képviselői


Kőbányai Bolgár Önkormányzat
Elnök:   Nagy István 
Elnökhelyettes: Szakács Ferencné
Képviselők:   Nackina Hrisztova Eliszaveta

 

Kőbányai Görög Önkormányzat
Elnök:   Kollátosz Jorgosz
Elnökhelyettes: Bajkai Vasziliki
Képviselők:  dr. Klicasz Szpirosz


Kőbányai Horvát Önkormányzat
Elnök:
   Filipovics Máté
Elnökhelyettes: Kricskovics Antal
Képviselők: Kovács Brankó Krisztián

 


Kőbányai Lengyel Önkormányzat
Elnök:   Wygocki Richárdné
Elnökhelyettes: Garai Balázs
Képviselők:  Segesdy Katarzyna Natalia

 

Kőbányai Német Önkormányzat
Elnök:   Inguszné dr. Barabás Rita
Elnökhelyettes:  Bartha László Istvánné
Képviselők: Szabó Margit Mária

 

Kőbányai Örmény Önkormányzat
Elnök:   Bacsa Gyula
Elnökhelyettes: Lőrinczi Árpád Szabolcs
Képviselők: Takács Éva

 

Kőbányai Roma Önkormányzat
Elnök:
Gergely Károlyné
Elnökhelyettes:
Halász Dezső
Képviselők: 
Didi László


Kőbányai Román Önkormányzat
Elnök:  Papp Zoltán 
Elnökhelyettes: Papp Zoltánné
Képviselők:  Füle József

                   
Kőbányai Ruszin Önkormányzat
Elnök:   Medveczky Katalin
Elnökhelyettes: Zsigray Valentyina
Képviselők:  Kopervász Éva

 

Kőbányai Szerb Önkormányzat

Elnök:   Szabó Bogdán Árpád
Elnökhelyettes:
Dokic Sanja
Képviselők: 
Berecz Tímea Zsuzsanna

 

Kőbányai Ukrán Önkormányzat
Elnök:  Petrovszka Viktória
Elnökhelyettes:   Risko Roman
Képviselők:  Bernáth Ferenc