Isaszegi Kerékpáros Emléktúra                     ***                     Kőbányai Komposztálási Program                     ***                     Önnek is szeretnék adni virágot!                     ***                     Kőbányai Nyugdíjasok Akadémiája                     ***                     Megjelent a Kőbányai Kalendárium a 2017-es esztendőre                     ***                     Imre Géza az év kőbányai sportolója


Nemzetiségek

Intézmény neve Nemzetiségek és Civil Szervezetek Háza
Székhely 1105 Budapest, Ihász utca 26.
Tel./fax: 262-9553
Nyitva tartás Hétfőtől-Péntekig: 8:00-20:00-ig
Szombaton és vasárnap zárva

Kapcsolattartó-szakmai feladatokat ellátó:

Jógáné Szabados Henrietta
Oktatási, Kulturális és Civil Csoport referens 
Tel: 06-1 431-8748,  06-30-730-3217
E-mail:JoganeHenrietta@kobanya.hu
www.kobanya.hu

Gondnokok:

Berényi László

Elérhetőségük 7.30-tól este 20.00 óráig telefonon:

Mobil: 06-30-9214498

262-9553

Nemzetiségek és Civil Szervezetek Háza


Intézmény neve Nemzetiségek és Civil Szervezetek Háza
Székhely 1105 Budapest, Ihász utca 26.
Tel./fax: 262-9553
Nyitva tartás Hétfőtől-Péntekig: 8:00-20:00-ig
Szombaton és vasárnap zárva

Kapcsolattartó-szakmai feladatokat ellátó:

Jógáné Szabados Henrietta
Oktatási, Kulturális és Civil Csoport referens 
Tel: 06-1 431-8748,  06-30-730-3217
E-mail:JoganeHenrietta@kobanya.hu
www.kobanya.hu

Gondnokok:

Berényi László

Elérhetőségük 7.30-tól este 20.00 óráig telefonon:

Mobil: 06-30-9214498

262-9553

 






A kőbányai nemzetiségi önkormányzatok képviselői


Kőbányai Bolgár Önkormányzat
Elnök:   Nagy István 
Elnökhelyettes: Szakács Ferencné
Képviselők:   Nackina Hrisztova Eliszaveta

 

Kőbányai Görög Önkormányzat
Elnök:   Kollátosz Jorgosz
Elnökhelyettes: Bajkai Vasziliki
Képviselők:  dr. Klicasz Szpirosz


Kőbányai Horvát Önkormányzat
Elnök:
   Filipovics Máté
Elnökhelyettes: Kricskovics Antal
Képviselők: Kovács Brankó Krisztián

 


Kőbányai Lengyel Önkormányzat
Elnök:   Wygocki Richárdné
Elnökhelyettes: Garai Balázs
Képviselők:  Segesdy Katarzyna Natalia

 

Kőbányai Német Önkormányzat
Elnök:   Inguszné dr. Barabás Rita
Elnökhelyettes:  Bartha László Istvánné
Képviselők: Szabó Margit Mária

 

Kőbányai Örmény Önkormányzat
Elnök:   Bacsa Gyula
Elnökhelyettes: Lőrinczi Árpád Szabolcs
Képviselők: Takács Éva

 

Kőbányai Roma Önkormányzat
Elnök:
Gergely Károlyné
Elnökhelyettes:
Halász Dezső
Képviselők: 
Didi László


Kőbányai Román Önkormányzat
Elnök:  Papp Zoltán 
Elnökhelyettes: Papp Zoltánné
Képviselők:  Füle József

                   
Kőbányai Ruszin Önkormányzat
Elnök:   Medveczky Katalin
Elnökhelyettes: Zsigray Valentyina
Képviselők:  Kopervász Éva

 

Kőbányai Szerb Önkormányzat

Elnök:   Szabó Bogdán Árpád
Elnökhelyettes:
Dokic Sanja
Képviselők: 
Berecz Tímea Zsuzsanna

 

Kőbányai Ukrán Önkormányzat
Elnök:  Petrovszka Viktória
Elnökhelyettes:   Risko Roman
Képviselők:  Bernáth Ferenc